Dotacje Unijne dla branży turystycznej i gastronomicznej.

Dotacje Unijne dla branży turystycznej i gastronomicznej.

DOTACJE UNIJNE DLA BRANŻY TURYSTYCZNEJ I GASTRONOMICZNEJ – BEZPŁATNE WEBINARIUM

Spotkanie informacyjne online odbędzie się 15 kwietnia o godz. 10.00.  Aby wziąć w nim udział, przedsiębiorcy powinni zarejestrować się do 14 kwietnia. Także organizatorem jest prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Częstochowie. Dotacje Unijne dla branży turystycznej i gastronomicznej

Dotacje Unijne dla branży turystycznej i gastronomicznej . Dlatego bezpłatne webinarium zatytułowane „Zasady przygotowania wniosku o dotację dla przedsiębiorców w ramach działania 3.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020” . Dlatego kierowane jest do przedsiębiorców z branży turystycznej oraz gastronomicznej planujących aplikować o dotację w ramach ogłoszonego przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie konkursu  nr RPSL.03.02.00-IP.01-24-028/21.

Zasady wsparcia:

Dlatego przedstawione zostaną zasady ubiegania się o wsparcie.

Miedzy innymi:

 • koszty kwalifikowane,
 • kryteria wyboru projektów,
 • limity
 • ograniczenia,
 • procedury wyboru
 • oceny projektów.
 • Będzie także możliwość zadawania pytań w formie komentarzy.

  Podsumowując zainteresowani udziałem proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Przesłanie go na adres lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl Rejestracja będzie możliwa do 14 kwietnia.

  Liczba miejsc jest ograniczona – o udziale decydować będzie więc kolejność zgłoszeń.

  Podsumowując , po dokonaniu rejestracji przez formularz zgłoszeniowy zostanie wysłane potwierdzenie udziału w szkoleniu wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. Ponieważ w webinarium może uczestniczyć maksymalnie 25 osób. Całość potrwa w godz. 10.00 – 11.30.

  Na zakończenie , więcej informacji można uzyskać pod adresem  lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl oraz numerami tel. 34/360 56 87 i 34/324 50 75.

JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

Dlaczego Katedrę Wawelską odwiedza tak wiele turystów?

Jak witaminy D3 i K2 wpływają na organizm?

 

Źródło:

UM Częstochowy