Dzień elektryka na Targowej

Dzień elektryka na Targowej

DZIEŃ ELEKTRYKA NA TARGOWEJ

Alternatywne źródła pozyskiwania energii i sortowanie odpadów będzie tematem pikniku, organizowanego 10 czerwca przez Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych. W ramach atrakcji m.in. koncert, konkursy i inne zabawy.

Na piknik dla małych i dużych mieszkanek i mieszkańców naszego miasta z okazji Dnia Elektryka, przy wsparciu marki Invest In Częstochowa – Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Częstochowy, Centrum Usług Komunalnych, Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz firm: Tauron Dystrybucja, Polska Energetyka, MPK, Odyssey, Strefa Energetyczna zaprasza Zespół Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Częstochowie.

Takiej imprezy jeszcze nie było. Podczas pikniku będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat fotowoltaiki, ekologii i sortowania odpadów oraz alternatywnych źródeł pozyskiwania energii. Zespół The Shelter zapewni muzyczną ucztę, organizatorzy coś dla podniebienia, liczne konkursy, kącik zabaw dla dzieci i przyjemnie spędzony czas.

Piknik odbędzie się w czwartek, 10 czerwca na placu szkolnym przy ulicy Targowej 29, od godz. 10.00 do 14.00. Wstęp wolny!

Spotkanie zostanie zorganizowane zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Z wykorzystaniem informacji organizatora,

 

Jurajskiklimat

Niezapomniane atrakcje, sprawdzone noclegi, skarby natury i kultury zebrane w jednym miejscu! Jurajskiklimat.pl to lokalny serwis internetowy poświęcony Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i całemu jej bogactwu ukrytemu w jaskiniach i grotach, w XIV-wiecznych warowniach czy na szczytach Skałek. Podpowiadamy, co warto zobaczyć na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jakie noclegi wybrać oraz jakie interesujące atrakcje na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zwiedzić. Portal to doskonały przewodnik po szlakach turystycznych, imprezach poświęconych Jurze oraz ciekawostkom z regionu. Jesteśmy zawsze na czasie, z nową porcją newsów na temat tej wspaniałej części Polski.

 

JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

Dlaczego Katedrę Wawelską odwiedza tak wiele turystów?

Jaki jest fenomen witaminy D3 i K2?

 

Źródło:

Urząd Miasta i Gminy Zarki