Gmina Żarki zbiera i utylizuje azbest.

Gmina Żarki zbiera i utylizuje azbest.

Nabór. Azbest. Do 10 maja 2021r.

Gmina Żarki zbiera i utylizuje azbest. Burmistrz Miasta i Gminy Żarki ogłasza nabór wniosków o udzielenie dotacji na demontaż, zbiórkę, transport i utylizację pokryć dachowych lub elewacji budynków mieszkalnych i gospodarczych zawierających AZBEST.
Nabór wniosków odbędzie się w terminie od 16 kwietnia do 10 maja 2021r.
Dokumenty, które zostały złożone częściowo powinny być uzupełnione zgodnie z obowiązującym regulaminem. Druki dokumentów są dostępne na stronie internetowej oraz w pokoju nr 2 Urzędu Miasta i Gminy w Żarkach.

Gmina Żarki zbiera i utylizuje azbest. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu – 34 314 80 36 wew. 44.

Link do dokumentów: https://www.umigzarki.pl/aktualnosci/5413

 

Jurajskiklimat

Niezapomniane atrakcje, sprawdzone noclegi, skarby natury i kultury zebrane w jednym miejscu! Jurajskiklimat.pl to lokalny serwis internetowy poświęcony Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i całemu jej bogactwu ukrytemu w jaskiniach i grotach, w XIV-wiecznych warowniach czy na szczytach Skałek. Podpowiadamy, co warto zobaczyć na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jakie noclegi wybrać oraz jakie interesujące atrakcje na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zwiedzić. Portal to doskonały przewodnik po szlakach turystycznych, imprezach poświęconych Jurze oraz ciekawostkom z regionu. Jesteśmy zawsze na czasie, z nową porcją newsów na temat tej wspaniałej części Polski.

 

JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

Dlaczego Katedrę Wawelską odwiedza tak wiele turystów?

Jaki jest fenomen witaminy D3 i K2?

 

Źródło:

Urząd Miasta i Gminy  Żarki