Informacja dotyczącą podatku od nieruchomości

Informacja dotyczącą podatku od nieruchomości

Informacja dotyczącą podatku od nieruchomości

Listy  w sprawie wymiaru podatku za 2021 rok są doręczane przez operatora pocztowego. Osoby, które jeszcze nie otrzymały decyzji, nie muszą się martwić . Termin płatności  wynosi 14 dni od daty odbioru przesyłki. 

Informacja dotyczącą podatku od nieruchomości.

Z uwagi na pandemię Covid-19 listy z decyzjami w sprawie wymiaru podatku od nieruchomości za 2021 rok są doręczane przez operatora pocztowego.

Informacja dotyczącą podatku od nieruchomości. Wysyłka odbywa się sukcesywnie. Część osób już otrzymała decyzje. Do pozostałych właścicieli nieruchomości dotrą one w najbliższych tygodniach.

Choć pierwszy termin zapłaty podatku upływa 15 marca.  Osoby, które jeszcze nie otrzymały decyzji nie muszą się martwić . Termin płatności  podatku za 2021 rok wynosi 14 dni od daty odbioru przesyłki z decyzją.

Informację o kwocie do zapłaty można również uzyskać pod numerem telefonu 34 370 72 19.

Jurajskiklimat

Niezapomniane atrakcje, sprawdzone noclegi, skarby natury i kultury zebrane w jednym miejscu! Jurajskiklimat.pl to lokalny serwis internetowy poświęcony Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i całemu jej bogactwu ukrytemu w jaskiniach i grotach, w XIV-wiecznych warowniach czy na szczytach Skałek. Podpowiadamy, co warto zobaczyć na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jakie noclegi wybrać oraz jakie interesujące atrakcje na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zwiedzić. Portal to doskonały przewodnik po szlakach turystycznych, imprezach poświęconych Jurze oraz ciekawostkom z regionu. Jesteśmy zawsze na czasie, z nową porcją newsów na temat tej wspaniałej części Polski.

 

JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

Dlaczego Katedrę Wawelską odwiedza tak wiele turystów?

Jaki jest fenomen witaminy D3 i K2?

 

Źródło:

UM Częstochowy