Jak szukać prace w czasie pandemii?

Jak szukać prace w czasie pandemii?
CAREER BOOST, CZYLI O SZUKANIU PRACY W OKRESIE PANDEMII

Osoby poszukujące pracy będą mogły wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu online, na które w czerwcu zaprasza Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium. Rekrutacja osób zainteresowanych potrwa do 31 maja. Jak szukać prace w czasie pandemii?

Jak szukać prace w czasie pandemii? Projekt ,,Career Boost” ma w swoim założeniu pomóc tym, którzy stracili zatrudnienie przez sytuację wywołaną pandemią bądź zmuszeni są zmienić pracę, a także studentom i osobom szukającym swojej pierwszej pracy w trudnych czasach pandemii. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się specjaliści i trenerzy – opowiedzą m.in. jak stworzyć odpowiednie CV, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej czy co należy wiedzieć o prawie pracy z perspektywy pracownika.

Organizatorzy oferują dwa terminy webinarium- Jak szukać prace w czasie pandemii? do wyboru (2 razy po 4 godziny) –

  • 7 i 8 czerwca
  • 9 i 10 czerwca.

Webinaria odbędą się w godzinach 9.00 – 13.00, w języku polskim.

Z kolei 15 czerwca odbędą się symulowane rozmowy rekrutacyjne, których uczestniczki i uczestnicy będą mogli przećwiczyć swoje umiejętności oraz sprawdzić swoje CV pod okiem ekspertów.

Dodatkowo będzie możliwość skorzystania z 3 bezpłatnych, indywidualnych spotkań z mentorem.

Dlatego rekrutacja do projektu potrwa do 31 maja. Do przesyłania zgłoszeń służy formularz online pod adresem https://www.stellavirium.org/aplikuj-do-cb/

Na zakończenie – Szczegółowe pytania można kierować do organizatorów telefonicznie pod nr 509 206 033 lub mejlowo, pisząc na adres biuro@stellavirium.org  

Podsumowując: Projekt organizuje Fundacja Rozwoju Kwalifikacji Stella Virium wraz z firmą UBS.


JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

Dlaczego Katedrę Wawelską odwiedza tak wiele turystów?

Jaki jest fenomen witaminy D3 i K2?

 

Źródło:

UM Częstochowy