– horoskop na listopad

– horoskop na listopad

Dzień dobry Kochane Lwy, a oto czytanie dla Was na listopad 😉

PRACA /  FINANSE

Przychodzi do WAS nowa szansa , wiec po co stać w miejscu i czekać jak wystarczy postawić na cel i ruszyć do działania. Tylko pamiętajcie aby z determinacją a wręcz zawziętością dążyć do celu. Bo z raz obranego celu nie będzie można zrezygnować. Więc jeżeli ktoś ma słomiany zapał to lepiej aby dwa razy zastanowił się zanim rozpocznie przemianę, pamiętając jednakże, że brak działania oznacza stagnację.

MIŁOŚĆ

Ktoś zwróci się do ciebie po poradę, a ty użyjesz całej swojej wiedzy, aby znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Pomyślcie jak wiele możecie zmienić zmieniając swoje podejście do sprawy. Każdy chce być spełnionym i czuć się komfortowo. Ale jeżeli dotychczasowe życiowe działanie nie spełnia waszych oczekiwań to zmieńcie działanie rozpoczynając od zmiany myślenia.

Zdrowie; Karta pokazuje na możliwość zajścia w ciąże, dużo sił witalnych i dobre samopoczucie. Problemy zdrowotne jakie mogą wystąpić to: oszpecenia, blizny, problemy skórne, podrażnienia skóry.

Rada od kart, Karty radzą, by człowiek uświadomił sobie, że ma wybór między tym, aby znaleźć w sobie siłę do zmiany, a tym, by pozostawać zdanym na łaskę losu.

Pozdrawiam serdecznie,

Wróżka Olivianna  – Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog

W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: tarot24@onet.pl