Nominowani do Telekamer

Nominowani do Telekamer

Telekamery to jedne z najważniejszych polskich nagród. W tym roku już po raz 24 wręczone zostaną statuetki zwycięzcom tego plebiscytu. O wyborze laureata decyduje wyłącznie liczba głosów. Konkurs organizowany jest przez „Telemagazyn” a o tym, kto zostanie wyróżniony decydują wyłącznie widzowie.

W kategorii najlepsza aktorka na pewno Częstochowianie powinni głosować na Magdalenę Cielecką, która szczególnie związana jest z naszym miastem. Aktorka idealnie wcieliła się w postać pani mecenas z popularnego serialu „Chyłka”, o którym słyszeli chyba wszyscy i który został nakręcony na podstawie całej serii książek o tej samej nazwie autorstwa Remigiusza Mroza.

Mieszkańcy Częstochowy powinni również kibicować Przemkowi Kossakowskiemu. Startuje on w kategorii osobowość telewizyjna, urodził się w Częstochowie, a zasłynął z programu „Down the road. Zespół w trasie”.

Głosować można do 11 lutego wysyłając smsy na nr 7365 wpisując w treść smsa dla Magdaleny Cieleckiej – TK.A1, a dla Przemka Kossakowskiego – TK.D4 lub wchodząc na stronę internetową http://www.telekamery.pl.

 

Źródło:

Zdjęcie pobrano z http://www.wysokieobcasy.pl