Nowa droga rowerowa.

Nowa droga rowerowa.

Nowa droga rowerowa.

Na rowery Suliszowice i Jaroszów.

Trwają prace przy budowie nowej drogi rowerowej pomiędzy Suliszowicami, a Jaroszowem. Jest to pierwszy z etapów w ramach ścieżki o długości ponad 10 km, która połączy gminy Olsztyn i Żarki.
Dofinansowanie unijne i środki własne sprawiają, iż w ciągu dwóch lat powstanie nowa droga rowerowego wraz z miejscami do odpoczynku na odcinku: Zrębice, Krasawa – w gminie Olsztyn (5,6 km); Suliszowice, Jaroszów – w gminie Żarki (4,6 km).
Nowa droga rowerowa. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WSL 2014-2020.

Jurajskiklimat

Niezapomniane atrakcje, sprawdzone noclegi, skarby natury i kultury zebrane w jednym miejscu! Jurajskiklimat.pl to lokalny serwis internetowy poświęcony Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i całemu jej bogactwu ukrytemu w jaskiniach i grotach, w XIV-wiecznych warowniach czy na szczytach Skałek. Podpowiadamy, co warto zobaczyć na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jakie noclegi wybrać oraz jakie interesujące atrakcje na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zwiedzić. Portal to doskonały przewodnik po szlakach turystycznych, imprezach poświęconych Jurze oraz ciekawostkom z regionu. Jesteśmy zawsze na czasie, z nową porcją newsów na temat tej wspaniałej części Polski.

 

JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

Dlaczego Katedrę Wawelską odwiedza tak wiele turystów?

Jaki jest fenomen witaminy D3 i K2?

 

Źródło:

Urząd Miasta i Gminy Zarki