Nowy radny. Rada Miejska w Żarkach

Nowy radny. Rada Miejska w Żarkach

Nowy radny. Rada Miejska w Żarkach

Dariusz Krulik został nowym radnym Rady Miejskiej. W dniu 23 czerwca 2021 w czasie sesji Rady Miejskiej złożył ślubowanie.  D. Krulik z wykształcenia i zawodu jest ratownikiem medycznym. Pracuje w SP ZOZ Myszków.  W tej kadencji pełni funkcję przewodniczącego Osiedla Częstochowskiego w Żarkach.
Nowy radny. Rada Miejska w Żarkach. W dniu 13 czerwca przeprowadzono wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Żarkach w okręgu wyborczym nr 3 w związku z wygaśnięciem mandatu radnego Alojzego Zielińskiego. Startowało 3 kandydatów. Wybory wygrał Dariusz Krulik  z KWK Bezpartyjni i Samorządowcy. Gratulujemy i życzymy powodzenia
Liczba kandydatów i uzyskanych głosów:
1. Dariusz Krulik 59 głosów KW Bezpartyjni i Samorządowcy
2. Jakub Jarosz 57 głosów KWW Przyszłość dla Żarek
3. Bogdan Gołuchowski 41 głosów  KWW Bogdan Gołuchowski

Jurajskiklimat

Niezapomniane atrakcje, sprawdzone noclegi, skarby natury i kultury zebrane w jednym miejscu! Jurajskiklimat.pl to lokalny serwis internetowy poświęcony Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i całemu jej bogactwu ukrytemu w jaskiniach i grotach, w XIV-wiecznych warowniach czy na szczytach Skałek. Podpowiadamy, co warto zobaczyć na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jakie noclegi wybrać oraz jakie interesujące atrakcje na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zwiedzić. Portal to doskonały przewodnik po szlakach turystycznych, imprezach poświęconych Jurze oraz ciekawostkom z regionu. Jesteśmy zawsze na czasie, z nową porcją newsów na temat tej wspaniałej części Polski.

 

JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

Dlaczego Katedrę Wawelską odwiedza tak wiele turystów?

Jaki jest fenomen witaminy D3 i K2?

 

Źródło:

Urząd Miasta i Gminy Zarki