Pędzelek Poręba znów na wizji. Zobaczcie trzeci odcinek cyklu

Pędzelek Poręba znów na wizji. Zobaczcie trzeci odcinek cyklu

Sympatyczny reporter wraca na ekrany porębian. Zobaczcie kolejny odcinek cyklu Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Pędzelek Poręba tym razem zapozna nas z kimś wyjątkowym. 

Kto widział pierwszy i drugi odcinek, ten z pewnością odpali komputer, tablet lub po prostu swojego smartfona, by dowiedzieć się, co przygotował Pędzelek Poręba tym razem. 

Przypomnijmy; ten sympatyczny reporter z rudymi włosami w kształcie pędzla malarskiego narodził się w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie. – Pomysł był taki, by dzięki naszemu reporterowi opowiedzieć o mieście, jego historii, kulturze i o ludziach z pasjami – zdradzają autorzy cyklu filmowego.
W pierwszym odcinku pan Pędzelek zdradzał widzom m.in. ciekawostki związane z historyczną wieżą wyciągową w Porębie. W drugim odcinku odsłaniał arkana gry w tenisa z udziałem drużyny tenisa stołowego seniorów z Miejskiego Ośrodka Kultury. W najnowszym, trzecim odcinku cyklu, Pędzelek Poręba przedstawia nam niezwykłego człowieka – Grzegorza Gąskę, który kilka lat temu zdobył najwyższy szczyt Europy – Mont Blanc. 

Wszystkie trzy odcinki cyklu z Pędzelkiem Porębą znajdziecie m.in. na stronie internetowej naszego miasta. 

Pędzelkowe INFO – Odcinek 3

Zrodlo;