Polna po remoncie.

Polna po remoncie.

ULICA POLNA JUŻ PO REMONCIE

Polna po remoncie. Zakończyły się prace remontowe na ulicy Polnej na odcinku od Pirotechników do ul. Skrzetuskiego na Stradomiu.
Ich koszt to 227 tys. zł. To kontynuacja poprzedniego remontu z 2018 roku. Na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg, krok po kroku utwardzane są ulice w tej części miasta.
Polna po remoncie. W ramach programu Lepsza Komunikacja w Częstochowie systematycznie rośnie liczba zadań drogowych realizowanych w dzielnicy Stradom. W ostatnim czasie przebudowano ulice Artyleryjska i Kościelną, co uspokoiło ruch i poprawiło komfort i bezpieczeństwo podróżowania w tej dzielnicy. To pozwala na sukcesywne wyrównywanie dysproporcji inwestycyjnych pomiędzy peryferyjnymi częściami miasta, a bardziej rozbudowanymi rejonami położonymi bliżej centrum i głównych ciągów komunikacyjnych.
Jurajskiklimat

Niezapomniane atrakcje, sprawdzone noclegi, skarby natury i kultury zebrane w jednym miejscu! Jurajskiklimat.pl to lokalny serwis internetowy poświęcony Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i całemu jej bogactwu ukrytemu w jaskiniach i grotach, w XIV-wiecznych warowniach czy na szczytach Skałek. Podpowiadamy, co warto zobaczyć na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jakie noclegi wybrać oraz jakie interesujące atrakcje na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zwiedzić. Portal to doskonały przewodnik po szlakach turystycznych, imprezach poświęconych Jurze oraz ciekawostkom z regionu. Jesteśmy zawsze na czasie, z nową porcją newsów na temat tej wspaniałej części Polski.

 

JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

Dlaczego Katedrę Wawelską odwiedza tak wiele turystów?

Jaki jest fenomen witaminy D3 i K2?

 

Źródło:

UM Częstochowy

Foto: Łukasz Kolewiński