Poszukiwany Europejskim nakazem aresztowania zatrzymany w Radomiu

Poszukiwany Europejskim nakazem aresztowania zatrzymany w Radomiu
POSZUKIWANY EUROPEJSKIM NAKAZEM ARESZTOWANIA ZATRZYMANY W RADOMIU
Policjanci z częstochowskiego Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób nie odpuszczają żadnemu przestępcy. Ich działania skierowane na poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości ponownie przyniosły rezultaty. We wtorek zatrzymali w Radomiu 25-latka, który przez kilka lat ukrywał się poza granicami kraju.

Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania 25-latek ukrywał się od 2016 roku. Ścigany był za rozbój. Przez kilka lat przebywał w Holandii. Po powrocie do Polski zmienił dotychczasowe życie. Kryminalni sprawdzali szczegółowo każdą informację, która mogłaby doprowadzić ich do miejsca pobytu mężczyzny. Przełom nastąpił pod koniec stycznia. Policjanci ustalili, że aktualnie może on przebywać w Radomiu. Ich podejrzenia potwierdziły się. Zatrzymany 25-latek trafił już do więzienia, gdzie spędzi 3 lata.

Tego samego dnia policjanci z innych jednostek garnizonu częstochowskiego zatrzymali łącznie 11 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Jest to przykład na to, że żaden przestępca nie może czuć się bezkarnie.

Zrodlo:

https://czestochowa.policja.gov.pl/