Raport o stanie Gminy Żarki

RAPORT O STANIE GMINY ŻARKI ZA 2020R.

Podtytuł:Zgłoszenie do udziału w debacie nad raportem o stanie Miasta i Gminy Żarki za 2020 rok

Na podstawie art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2020 r. poz. 713) Burmistrz Miasta i Gminy Żarki przedstawia Radzie Miejskiej w Żarkach Raport o stanie Miasta i Gminy Żarki za rok 2020 w terminie do dnia 31 maja 2021r. Raport obejmuje podsumowanie działalności burmistrza w roku poprzednim. W debacie nad Raportem o stanie Miasta i Gminy Żarki za 2020 rok zabierają głos radni oraz mieszkańcy gminy.

Podsumowując Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie zobowiązany jest złożyć pisemne zgłoszenie, poparte podpisami, co najmniej 20 osób do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Żarkach
Zgodnie z ust 8 art 28 aa ustawy o samorządzie gminnym „Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport Mieszkańcy będą dopuszczani do głosu przez Przewodniczącego Rady według kolejności otrzymania przez przewodniczącego zgłoszenia.

Po zakończeniu debaty nad raportem o stanie gminy Rada Miejska przeprowadza głosowanie nad udzieleniem Burmistrzowi Miasta i Gminy Żarki wotum zaufania.

Sesja, na której zostanie przedstawiony Raport o stanie Gminy Żarki odbędzie się 23 czerwca 2021 r. o godz. 9.00 w sali Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Żarkach.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 22 czerwca 2021 r. do godz. 15.30 w Urzędzie Miasta i Gminy Żarki w Biurze Rady Miejskiej, pokój 23/I piętro/.

Formularz zgłoszenia do debaty dostępny jest poniżej oraz w Biurze Rady Miejskiej.

DOKUMENTY:

   Raport_o_stanie_Gminy_-_Zarki_31.05.2021.doc (rozmiar: 1.75MB, format: DOC, język: polski)
  karta_zgloszenia.docx (rozmiar: 14.48kB, format: DOCX, język: polski)

 

Jurajskiklimat

Niezapomniane atrakcje, sprawdzone noclegi, skarby natury i kultury zebrane w jednym miejscu! Jurajskiklimat.pl to lokalny serwis internetowy poświęcony Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i całemu jej bogactwu ukrytemu w jaskiniach i grotach, w XIV-wiecznych warowniach czy na szczytach Skałek. Podpowiadamy, co warto zobaczyć na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jakie noclegi wybrać oraz jakie interesujące atrakcje na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zwiedzić. Portal to doskonały przewodnik po szlakach turystycznych, imprezach poświęconych Jurze oraz ciekawostkom z regionu. Jesteśmy zawsze na czasie, z nową porcją newsów na temat tej wspaniałej części Polski.

 

JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

Dlaczego Katedrę Wawelską odwiedza tak wiele turystów?

Jaki jest fenomen witaminy D3 i K2?

 

Źródło:

Urząd Miasta i Gminy Zarki