Referat Komunikacji wznowienie obsługi interesantów

Referat Komunikacji wznowienie obsługi interesantów

REFERAT KOMUNIKACJI – WZNOWIENIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

Referat Komunikacji wznowienie obsługi interesantów – Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Częstochowy wrócił 22 marca do bezpośredniej obsługi interesantów. Działa w ograniczonym składzie osobowym. Interesanci zgłaszający potrzebę osobistego załatwiania spraw związanych z rejestracją pojazdów oraz prawami jazdy są już umawiani na wolne terminy.

Dlatego tygodniowe zawieszenie bezpośrednich przyjęć interesantów było związane z licznymi zachorowaniami na koronawirusa. W związku z tym stanami izolacji lub kwarantanną pracowników.

Konkludując Referat Komunikacji wznowienie obsługi interesantów ,od poniedziałku wznowiona została już możliwość telefonicznego umawiania osób pragnących załatwić sprawę osobiście. Trzeba liczyć się z tym, że kontakt telefoniczny – może być utrudniony.

Poza tym pracownicy, którzy już wrócili do pracy, muszą obsłużyć najpilniejsze sprawy. W ostatnim  czasie wpłynęły do referatu drogą pocztową lub elektroniczną.

Z Referatem Komunikacji możliwe jest korzystanie z elektronicznej platformy E-PUAP, SEKAP lub z tradycyjnej przesyłki pocztowej. Więcej informacji uzyskać można  kontaktując się za pomocą  maila UM Częstochowy.

Prosimy o zrozumienie i cierpliwość. Referat w czasie pandemii, do momentu wystąpienia  problemów związanych z  ogniskiem koronawirusa, obsługiwał dużą liczbę osób. Z danych porównawczych wynika, iż była to liczba większa niż w urzędach miast porównywalnej wielkości.

Referat zajmujący się rejestracją pojazdów i prawami jazdy chce jak najszybciej wrócić do sprawnej i płynnej obsługi interesantów, co będzie możliwe po powrocie do pracy reszty obecnie chorych lub znajdujących się na kwarantannie pracowników.

Na zakończenie Urząd Miasta przeprasza za niedogodności, które będą się jeszcze przez pewien czas pojawiać przy załatwianiu spraw realizowanych przez Referat Komunikacji Wydziału Spraw Obywatelskich UM Częstochowy.

Podsumowując Powrót do w pełni normalnej pracy i obsługi wszystkich interesantów „na bieżąco” możliwy będzie po zniesieniu wszystkich obecnych obostrzeń i zakończeniu stanu epidemii.

 

JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

https://jurajskiklimat.pl/dwudniowy-remont-przejazdu-w-bugajskiej/

Źródło:
UM Częstochowa