Ryby – horoskop, listopad 2020

Ryby – horoskop, listopad 2020

Dzień dobry Kochane Rybki, a oto czytanie dla Was na listopad 😉

PRACA /  FINANSE

Wykonaliście jakaś prace  w kierunku  zawodowym, obecnie oczekujecie na jej rezultaty, plony owoce. tej pracy. Pracowaliście do tej pory sumiennie, wywiązywaliście się ze swoich obowiązków. Obecnie zalecana jest cierpliwość. W najbliższym czasie okaże się , co tez ta praca przyniesie. Najważniejsze nadchodzące wydarzenia w listopadzie czeka Was sukces i nagroda za wykonana prace, , uznanie w zawodzie. Może to ma być awans ,zyski. Bardzo dobra atmosfera w pracy, bardzo dobre kontakty . Sukces we wszystkich przedsięwzięciach. Macie wsparcie ze strony rodziny / przyjaciół. Karty pokazują zarówno uznanie zawodowe, awans jak i szybkie realizacje swoich planów.  ruszacie na przód i wiecie czego chcecie i idziecie po swoje.

MIŁOŚĆ

W wasza stronę rusza miłość, nowe uczucie szczere i głębokie, możne to być również przyjaźń, przychodzi z zewnątrz, być możne jakaś oferta miłości , zaproszenie do wspólnych działań. Pokazała nam się  kobieta bardzo atrakcyjna, energiczna,niezależna optymistyczna, aktywna na bardzo wysokim stanowisku, osiąga sukcesy zawodowe, być możne jest to Wasza szefowa, przełożona, nauczycielka, a Wy jesteście zamknięci na swoja prace być możne ważniejsza jest teraz dla Was praca i osiąganie sukcesów zawodowych/naukowych. Rozejrzyjcie się bo jej nie zauważycie i zniknie szansa na nowa miłość.

Jeżeli w związkach nie okładało się pomyślnie istnieje szansa na wyjaśnienie sytuacji w szczerej rozmowie. Musicie być otwarci i szczerzy bo karty zachęcają do oparcia się na argumentach i obiektywizmie. otwarcie się na zrozumienie postawy innych. Jeżeli coś Was meczy od środka, to pamiętajcie ze tylko szczera i wrażliwa rozmowa możne doprowadzić do sukcesy.

Zdrowie; uważajcie na wszelkiego rodzaju urazy, obrażenia wywołane przez ostre przedmioty, obrażenia z udziałem zwierząt. Problemy z głową i twarzą, krwią i mięśniami.

życzę  Wam tej nowej miłości i tych nowych sukcesów w pracy. Miesiąc zapowiada się bardzo optymistycznie, Myślę ze dla wielu rybek, pojawia się szanse na rozwój osobisty, na rozwój zawodowy ,na spotkanie partnera życiowego, i wreszcie doczekacie się rezultatów i owoców Waszej pracy.

Rada od kart,  nie zamykać się na to co przychodzi.

Pozdrawiam serdecznie,

Wróżka Olivianna  – Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog

W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: tarot24@onet.pl