Skorpion – wróżba walentynkowa 2021

Skorpion – wróżba walentynkowa 2021

Skorpion – wróżba walentynkowa 2021

Horoskop dla singi /par. Zapraszam na Rytuał Miłosny – Walentynkowy  , zapisy zbieram do 14 lutego. Wtedy będę robić rytuał na miłość w ten dzień, są bardzo dobre energie  miłosne. Jeśli chcesz kogoś poznać, chcesz aby ktoś cie pokochał ,albo wzmocnić miłość, lub by ktoś do Ciebie powrócił – to zapraszam na Rytuał Miłosny – Walentynkowy , W przypadku zainteresowania rytuałem proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: tarot24@onet.pl

Dzień dobry Kochane Skorpiony, a oto czytanie   😉

Single;

  • Wokół Was dużo mężczyzn, nawet mogą się pobić o Was. W walentynki możecie liczyć na dużo liścików i karteczek walentynkowych. Macie szanse się w jednym z nich zakochać w mężczyźnie  który możne mieć czarne włosy i niebieskie oczy.

Pary;

  • Widać tutaj nerwowość , dużo facetów będzie się kręcić w tym miesiącu wokół Ciebie. Dużo będzie kwiatków, otrzymasz dużo walentynek ,  będziesz tym w pewnym momencie zniesmaczona. Z Twoim Partnerem spędzisz cudowny wieczór  dostaniesz prezent, Wypełnią Was wspomnienia, melancholia . Czeka Was wspaniały miesiąc oraz romantyczne wieczory , przepełnione miłością.

Rada od kart,

  • czas na to aby podzielić swoje szczęście z innymi.

Pozdrawiam serdecznie,

Wróżka Olivianna  – Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog

W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: tarot24@onet.pl