Sprawdź, które jeziora mają najlepszą wodę!

Sprawdź, które jeziora mają najlepszą wodę!

Sprawdź, które jeziora mają najlepszą wodę!

Tylko 3 jeziora w woj. śląskim  mają „doskonalą” czystą wodę.  Sprawdź, gdzie warto się wybrać!

Jaka jest czystość jezior w Śląskiem. Gdzie warto się wybrać nad wodę? Prezentujemy najnowsze dane z raportu unijnej agencji! Oto jeziora z czystą wodę! W następujących trzech jakość wody sklasyfikowano jako “doskonałą”, w trzech kolejnych “jako dobrą”. Sprawdź, o których zbiornikach jest  mowa.

A oto raport, który pomoże Wam zaplanować tegoroczne wakacje i weekendy. Bo gdzie je spędzić, jak nie nad jeziorem z ocena: Sprawdź, które jeziora mają najlepszą wodę!

„ocena excellent” 

  1. Ośrodek Sportów wodnych w Łące
  2. Kąpielisko w Czechowice
  3. Stawiki Sosnowiec ul.Kresowa

“ocena good”

  1. Zalew w Zakrzewie
  2. Pogoria 1 i Pogoria 3

Warto dodać, że w  Polsce sprawdzonych zostało  602 akweny. `

Jurajskiklimat

Niezapomniane atrakcje, sprawdzone noclegi, skarby natury i kultury zebrane w jednym miejscu! Jurajskiklimat.pl to lokalny serwis internetowy poświęcony Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i całemu jej bogactwu ukrytemu w jaskiniach i grotach, w XIV-wiecznych warowniach czy na szczytach Skałek. Podpowiadamy, co warto zobaczyć na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jakie noclegi wybrać oraz jakie interesujące atrakcje na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zwiedzić. Portal to doskonały przewodnik po szlakach turystycznych, imprezach poświęconych Jurze oraz ciekawostkom z regionu. Jesteśmy zawsze na czasie, z nową porcją newsów na temat tej wspaniałej części Polski.

 

JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

Dlaczego Katedrę Wawelską odwiedza tak wiele turystów?

Jaki jest fenomen witaminy D3 i K2?

 

Źródło:

UM Myszkow