Strzelec – wróżba walentynkowa 2021

Strzelec  – wróżba walentynkowa 2021

Strzelec – wróżba walentynkowa 2021

Horoskop dla singi/par. Zapraszam na Rytuał Miłosny – Walentynkowy  , zapisy zbieram do 14 lutego. Wtedy będę robić rytuał na miłość w ten dzień są bardzo dobre energie  miłosne. Jeśli chcesz kogoś poznać, chcesz aby ktoś cie pokochał ,albo wzmocnić miłość, lub by ktoś do Ciebie powrócił – to zapraszam na Rytuał Miłosny – Walentynkowy , W przypadku zainteresowania rytuałem proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: tarot24@onet.pl

Dzień dobry Kochane Strzelce, a oto czytanie   😉

Single;

  • możecie kogoś poznać ale uważajcie bo będzie to mężczyzna który dużo obiecuje a mało robi, ta relacja może tylko Was przeciążyć . Spotka się z Wami kilka razy, ale nic z tego nie będzie, fałszywy, kłamliwy uwaga lepiej się nie wdawać w najbliższym okresie w nowe znajomości! W dalszej perspektywie możecie poznać fajnego mężczyznę od 2 do 3 miesięcy – uwaga przez internet!

Pary;

  • macie chwilowe problemy finansowe, które powinny się skończyć do 4 miesięcy . Nie wpłynie to negatywnie na Wasz związek/małżeństwo, wszystko wróci do normy, skończą się kłótnie i nieporozumienia.

Rada od kart,

  •  Spraw swojemu mężczyźnie niespodziankę, zrób dobry obiad, kolacje bądź ciasto. A on odwdzięczy się na pewno . Może wspólny taniec?

Pozdrawiam serdecznie,

Wróżka Olivianna  – Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog

W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: tarot24@onet.pl