Sukces Piotra Stelmaszczyka

Sukces Piotra Stelmaszczyka

ZDJĘCIA APARATEM OTWORKOWYM – SUKCES UCZNIA NR 12

Sukces Piotra Stelmaszczyka. W Szkole Podstawowej nr 12 im. Bolesława Chrobrego rosną młode talenty fotograficzne. Tym razem nadzwyczajnym sukcesem może pochwalić się uczeń klasy szóstej Piotr Stelmaszczyk, którego fotografie wykonane samodzielnie skonstruowanym aparatem otworkowym zostały zakwalifikowane do wystawy 6. Brzeskiego Festiwalu Fotografii Otworkowej. 
Sukces Piotra Stelmaszczyka. Tym samym prace Piotra znalazły się w gronie 32 autorów z całego świata docenionych przez jury festiwalowe.
Warto dodać, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 zdobywali w tym roku szkolnym laury w wielu innych konkursach fotograficznych, m.in. w XVIII Wojewódzkim Konkursie Malarsko Fotograficznym Architektura Mojego Krajobrazu, Powiatowym konkursie “Niech się nie schowa w obiektywie Częstochowa” oraz X Międzynarodowym Konkursie Ars Astronomica.

Wszystkie nagrodzone prace uczniowie wykonali pod kierunkiem Doroty Pliszki.

Jurajskiklimat

Niezapomniane atrakcje, sprawdzone noclegi, skarby natury i kultury zebrane w jednym miejscu! Jurajskiklimat.pl to lokalny serwis internetowy poświęcony Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i całemu jej bogactwu ukrytemu w jaskiniach i grotach, w XIV-wiecznych warowniach czy na szczytach Skałek. Podpowiadamy, co warto zobaczyć na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jakie noclegi wybrać oraz jakie interesujące atrakcje na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zwiedzić. Portal to doskonały przewodnik po szlakach turystycznych, imprezach poświęconych Jurze oraz ciekawostkom z regionu. Jesteśmy zawsze na czasie, z nową porcją newsów na temat tej wspaniałej części Polski.

 

JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

Dlaczego Katedrę Wawelską odwiedza tak wiele turystów?

Jaki jest fenomen witaminy D3 i K2?

 

Źródło:

UM Częstochowy

Fotografia autorstwa Piotra Stelmaszczyka