Święto Sąsiadów w Żarkach.

Święto Sąsiadów w Żarkach.

Święto Sąsiadów w Żarkach.

Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski zaprasza na Święto Sąsiadów wraz z otwarciem sezonu na  basenie kąpielowym w Żarkach przy ul. Wierzbowej w dniu 26 czerwca 2021 (sobota),  godz. 16.00 – 19.00.
Święto Sąsiadów w Żarkach. Bezpłatne atrakcje:
– zabawy dla dzieci z animatorem
– dmuchańce
– wesołe zdjęcia z fotobudki  (godz. 16.30-18.30)
– plażowanie z DJ
– warsztaty pierwszej pomocy godz. 17.00
– popcorn i wata cukrowa
Projekt pn. „Nowe szanse dla mieszkańców Gminy Żarki. ” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WSL 2014-2020.

Jurajskiklimat

Niezapomniane atrakcje, sprawdzone noclegi, skarby natury i kultury zebrane w jednym miejscu! Jurajskiklimat.pl to lokalny serwis internetowy poświęcony Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i całemu jej bogactwu ukrytemu w jaskiniach i grotach, w XIV-wiecznych warowniach czy na szczytach Skałek. Podpowiadamy, co warto zobaczyć na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jakie noclegi wybrać oraz jakie interesujące atrakcje na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej zwiedzić. Portal to doskonały przewodnik po szlakach turystycznych, imprezach poświęconych Jurze oraz ciekawostkom z regionu. Jesteśmy zawsze na czasie, z nową porcją newsów na temat tej wspaniałej części Polski.

 

JurajskiKlimat poleca, przeczytaj również:

Dlaczego Katedrę Wawelską odwiedza tak wiele turystów?

Jaki jest fenomen witaminy D3 i K2?

 

Urząd Miasta i Gminy Zarki