Wodnik – wróżba walentynkowa 2021

Wodnik – wróżba walentynkowa 2021

Wodnik – wróżba walentynkowa 2021

Horoskop dla singi /par. Zapraszam na Rytuał Miłosny – Walentynkowy  , zapisy zbieram do 14 lutego. Wtedy będę robić rytuał na miłość w ten dzień, są bardzo dobre energie  miłosne. Jeśli chcesz kogoś poznać, chcesz aby ktoś cie pokochał ,albo wzmocnić miłość, lub by ktoś do Ciebie powrócił – to zapraszam na Rytuał Miłosny – Walentynkowy , W przypadku zainteresowania rytuałem proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: tarot24@onet.pl

Dzień dobry Kochane Wodniki, a oto czytanie   😉

Single;

  • Drogie Panie możecie kogoś poznać, ale to będzie ktoś bardzo poważny, ustatkowany, uważajcie bo możne miedz „zapędy sekciarskie” i będzie chciał Was  namówić aby się zapisała. Możesz również  poznać mężczyznę bardzo fajnego , młodszego będzie miedzy wami miłość gorąca i namiętna.  Nowa osoba która wprowadzi bardzo fajna energie. To nie będzie kandydat do długiego związku, raczej romans.

Pary;

  • Dla niektórych par ten związek nie ma sensu, bo miłość wygasła, łzy zostały i zostaną wylane,  nadszedł czas na rozstanie . Nie ma co wracać do  tej relacji bo możne być jeszcze gorzej. Macie szanse około 70% poznać wartościowa osobę za około 5 do 6 miesięcy, będzie to kandydat do długiego związku. Starszy, poważny,odpowiedzialny  i doświadczony. Ale macie tez szanse mniej więcej w tym czasie poznać drugiego pana bardzo przystojnego, jednak temu Panu nie będzie w głowie poważny związek, lecz romans i ulotne chwile .

Rada od kart,

  • Otwórz się na innych ludzi. Zbliż się do nich a powitają Cie serdecznie

Pozdrawiam serdecznie,

Wróżka Olivianna  – Profesjonalna wróżka tarocistka i numerolog

W przypadku zainteresowania moimi wróżbami proszę o kontakt pod tym adresem e-mail: tarot24@onet.pl